Kommunikációs Menedzser

Szeretnél egy 3000 fős vállalat külső és belső kommunikációs stratégiájáért felelni? Folyékonyan beszélsz angolul? Rendelkezel termelő cégnél szerzett tapasztalattal? Akkor nálunk a helyed!

Feladataid lesznek:

  • éves külső és belső kommunikációs stratégia kialakítása és végrehajtása
  • általános vállalati kommunikáció, imázs építés
  • PR és PA feladatok ellátása
  • Sajtókapcsolati feladatok menedzselése, Sajtótájékoztatókon való részvétel, média tevékenységek ellátása
  • vállalati honlapok frissítése és továbbfejlesztése
  • igény szerint az üzletágak marketing támogatása, brandépítés
  • belső információáramlás elősegítése, belső hírlevél szerkesztése
  • Board tagként részvétel a megbeszéléseken

Te vagy a legjobb ember a feladatra, ha az alábbiak igazak Rád:

  • rendelkezel felsőfokú, szakirányú végzettséggel
  • 5+év releváns szakmai tapasztalattal
  • dolgoztál már termelő cégnél hasonló pozícióban
  • folyékonyan beszélsz angolul
  • karizmatikus személyiséged van
  • szívesen képviseled a céget nyilvános megjelenések alkalmával
  • jó szervező és kommunikációs készséggel rendelkezel

​Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

Ügyfelünk stabil hátteret, versenyképes fizetést és bónuszrendszert, céges autót, valamint modern, barátságos irodai környezetet és szakmai fejlődési lehetőséget kínál a sikeres pályázóknak.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, képzettséged és tapasztalatod megfelel az elvárásoknak, önéletrajzod feltöltésével jelentkezz

Cégnév: Hays Czech Republic