Szeretnél egy 1000 fős vállalat külső és belső kommunikációs stratégiájáért felelni? Folyékonyan beszélsz angolul? Érdekel az FMCG világa? Akkor nálunk a helyed!

Kommunikációs Igazgató

Feladataid lesznek:

  • éves külső és belső kommunikációs stratégia formálása és végrehajtása, a vállalat jó hírnevének megteremtése és megtartása
  • sajtó- és PR kapcsolatok menedzsmentje
  • 4 fős PR csapat vezetése, támogatása, a projekt szemlélet megerősítése
  • általános vállalati kommunikáció, image építés, fenntarthatósági kampányok menedzsmentje
  • vállalati honlapok továbbfejlesztése
  • üzletfejlesztési folyamatok támogatása marketingkommunikációs eszközökkel
  • belső információáramlás elősegítése, belső hírlevél stratégia kialakítása
  • employer branding stratégia kialakítása
  • széleskörű kommunikációs projektek menedzselése
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • költségvetés kezelése
  • riportálás az ügyvezető felé

Te vagy a legjobb ember a feladatra, ha az alábbiak igazak Rád:

  • rendelkezel felsőfokú, szakirányú végzettséggel
  • több éves, lehetőleg FMCG cégnél szerzett szakmai/felsővezetői tapasztalatod van
  • folyékonyan beszélsz angolul
  • nyitott vagy az FMCG terület iránt
  • jó szervezői, vezetői és kommunikációs készséggel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, cégesautó, éves bónusz
  • szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • emberközpontú, családbarát vállalati kultúra
  • motivált, vidám csapat

Ha szeretnél egy rugalmas, korrekt munkaadónál, fiatalos, jó hangulatú csapatban, kiváló körülmények között dolgozni, küldd el jelentkezésed a címre!

Cégnév: Hays Czech Republic