A Café PR ügyfeléhez, az OTP Bankhoz keresünk Téged kihelyezett pozícióba, a PR kommunikációs, eseményszervezési és kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátására, ha van már ilyen jellegű tapasztalatod, szeretnél a vállalati kommunikációs élet kulisszatitkaiba belesni és további tudásra szert tenni ezen a területen.

Főbb feladatok, munkák:

    • PR kampánytervezés, lebonyolítás több szakterületen
    • Kreatív megjelenések, eszközök előkészítése
    • PR tartalmak előkészítése, menedzselése
    • Sajtótájékoztatók, sajtóesemények szervezése
    • Ügynökség koordinációja, kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Tapasztalat kampánytervezés és eseményszervezés területén
    • Kiemelkedő íráskészség
    • Online és offline média trendek ismerete
    • Precizitás
    • Jó problémamegoldó készség
    • Kooperációs készség csapaton belül
    • Önálló munkavégzés
    • Proaktivitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Projektmanagement tapasztalat
    • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

    • Tapasztalatszerzés nagyvállalati PR kommunikáció és kapcsolódó eseményszervezés területén
    • Mentoring rendszer és rendszeres visszajelzés
    • Notebook, mobiltelefon
    • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Önéletrajz PDF formátumban