A DHL vezető szerepet tölt be a nemzetközi expressz, szállítmányozási és logisztikai piacon. Cégünk nemzetközi szinten és Magyarországon egyaránt folyamatosan fejlődik és növekszik. Ezért most az értékesítési csapatunkba

Key Account Executive

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Bevételek és nyereség maximalizálása érdekében az értékesítési célok elérése;
  • Új ügyfelekkel történő kapcsolatépítés, üzletfejlesztési tevékenység;
  • Új üzleti lehetőségek kiaknázása, forgalom növelése;
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és kielégítése;
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, folyamatos kapcsolattartás;
  • Ajánlatok készítése és szerződések megkötése, helyi és regionális tenderanyagok  készítésében való aktív részvétel; Ügyfelekkel kapcsolatos elemzések, piaci információk elemzése
  • CRM nyilvántartási rendszer kezelése;
  • Együttműködés a társosztályokkal, illetve nemzetközi ügyfelek esetén Global Account Manager-ekkel és a regionális támogató osztályokkal.

Téged keresünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • Kezdeményezőkészség, következetes munkavégzés;
  • Ügyfél-orientált szemlélet, kimagasló értékesítési attitűd;
  • Nagyfokú stressztűrő képesség;
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség;
  • Proaktív, meggyőző személyiség;

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat, lehetőleg B2B/szolgáltatási szektorban;
  • Kiemelt ügyfelek kezelésében szerzett minimum egy éves tapasztalat;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, Power Point).
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Cafeteria
  • Ajándék kártya
  • Negyedéves sales bónusz (próbaidő lejárta után)
  • Generali élet és balesetbiztosítás
  • Éves fizetésemelés
  • Céges autó, telefon, laptop

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Karrierépítés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Piacvezető nemzetközi cég által nyújtott stabil háttér
  • Belső képzések
  • Jó légkör, fiatalos és pozitív csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, 1185 BUD Nemzetközi Repülőtér, 302. épület

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: DHL Express Magyarország Kft.