Duisberg Kft.

Főbb feladatok, munkák:

    Key-Account & Brand Manager főbb feladatai

    • Meglévő ügyfélkör, partnerek rendszeres látogatása, a cég termékeinek bemutatása és értékesítése.
    • Új üzleti lehetőségek keresése, partnerkapcsolatok fejlesztése.
    • A rábízott márkák piaci stratégiájának, értékesítési és marketing tervének elkészítése, végrehajtása, ellenőrzése és felügyelete.
    • Promóciók, aktivitások tervezése és kivitelezése.
    • Az üzleti tevékenység erősítése és a döntések támogatása érdekében piaci információk gyűjtése és elemzése.
    • Az értékesítést támogató eszközök (reklám, katalógusok, prospektusok, vásárok), tervezésében és kialakításában való részvétel.
    • A munkával összefüggő adminisztrációs tevékenységek elvégzése
      jelentés a kereskedelmi vezető felé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább középfokú végzettség.
    • Kiváló kereskedelmi érzék, vevőorientált értékesítési attitűd.
      magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség,
      Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel-kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata)
    • Minimum 3 év kereskedelmi tapasztalat.
    • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvismeret.
    • Kereskedelmi láncoknál szerzett tapasztalat (pl.: Media Markt).
    • Gasztronómia iránti érdeklődés.

Amit kínálunk:

    • Családias környezet.
    • Gépkocsi és mobiltelefon.
    • Versenyképes jövedelem, eredmény érdekeltség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

céges autó,mobiltelefon