Piacvezető autóimportőr cégünk SEAT és CUPRA márkaigazgatósága várja

KERESKEDŐI MARKETING MUNKATÁRS

jelentkezését

Feladatok:

  • kereskedő marketing tervek elkészítésének támogatása és a tervek betartatásának követése, ellenőrzése
  • kereskedői marketing stratégia terveztetése reklámügynökség segítségével
  • social media felügyelete (Facebook, youtube)
  • kereskedői weboldalak felügyelete
  • kereskedői partnerek szakmai támogatása, időközönkénti látogatása
  • kereskedői rendezvények szakmai támogatása
  • kereskedői marketing támogatási rendszer működtetése

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • nagyon jó szervező- és kommunikációs készség
  • önálló, precíz, alapos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat

Foglalkoztatási forma:

  • Határozatlan idejű munkaerőkölcsönzés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Porsche Hungária Ker. Kft.