A Japan Tobacco International a világ harmadik legnagyobb dohányipari vállalata, 40.000 munkavállalójával és több mint 120 országban való jelenlétével. Mi értékesítjük a világ 2. számú cigarettamárkáját a Winstont, illetve a világhírű Camelt. A forgalmazott márkáink közé tartozik az LD és a Benson & Hedges is. Negyedik éve részesülünk Top Employer díjazásban. A díjazás elismerése a kiemelkedő tehetséggondozási rendszerünknek, energikus kultúránknak, illetve a folyamatos tanulás és fejlődés mellett való elkötelezettségünknek.E globális szervezet részeként a JTI Hungary Zrt. a legdinamikusabban fejlődő dohányipari cég hazánkban, erős piaci aktivitást képviselve. Agilis, innovatív és összetartó csapatunk küldetése, hogy fenntartható növekedést érjünk el.
További információért látogass el a  www.jti.com weboldalra!
Vállalatunk erősítése céljából keresünk kollégát 2 éves, határozott időtartamra

Feladatok:

  • A területhez tartozó üzletek frekvencia alapú látogatása
  • Partnereink elkötelezettségének folyamatos növelése és a vállalat termékeinek népszerűsítése
  • Az üzleti célok megvalósulásának támogatása, üzlet szintű készlet menedzsment
  • Havi ciklus és volumencélok teljesítése
  • A JTI termékek üzlet láthatóságának maximalizálása, marketing anyagok hatékony felhasználásával
  • Saját felelősségi körébe tartozó terület folyamatos fejlesztése
  • Szerződött univerzum befektetéseinek nyomon követése, a szerződések betartatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat (FMCG terület előny)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ms Office)
  • Üzleti és értékesítési gondolkodásmód, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfél- és megoldás orientált megközelítés
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalástechnikai és problémakezelő készség
  • Nagyfokú önállóság, határozottság és nyitottság
  • Angol nyelvtudás előny

Amit ajánlunk:

  • Megbízható, stabil hátterű vállalati környezet
  • Dinamikus, inspiratív közeg, jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes, motiváló juttatási csomag
  • Vállalati autó, mely magáncélra is használható

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Amennyiben szeretnél csatlakozni hozzánk és megpályázni a pozíciót, küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.