Feladatok:

  • A területhez tartozó üzletek frekvencia alapú látogatása
  • Az üzleti célok megvalósulásának támogatása, az üzlet készletszintjének befolyásolása
  • Havi ciklus és volumencélok elérése
  • Saját felelősségi körébe tartozó terület fejlesztése
  • Szerződéses univerzum befektetéseinek befolyásolása, nyomon követése, a szerződések betartatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben (értékesítési, kereskedelmi, vagy FMCG tapasztalat előny)
  • B kategóriás jogosítvány, legalább 2 év autóvezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Üzleti és értékesítési gondolkodásmód, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfél- és megoldás orientált megközelítés
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalástechnikai és problémakezelő készség
  • Nagyfokú önállóság és nyitottság
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fix alapbér
  • Vállalati autó
  • Sales bónuszprogramban való részvétel
  • Kötetlen munkaidő (heti 40 óra)
  • Azonnali munkakezdés