Budaörsi partnercégünk részére keresünk Kereskedelmi és marketing asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • Az ügyvezető és a kereskedők munkájának adminisztrációs támogatása;
  • Ügyfél-látogatások szervezése;
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal;
  • Részvétel a logisztikai folyamatokban és az adminisztrációban;
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése, dokumentációk fordítása és készítése;
  • A cég marketing tevékenységeinek kezdeményezése;
  • Kereskedelmi akciók szervezése;
  • Árlista készítése együttműködve a kereskedőkkel;
  • Hírlevelek készítése és küldése;
  • Hirdetések megszervezése;
  • Minőségi bizonylatok beszerzése és kiadása;
  • Új és már meglévő termékek bevezetése, promocionálásának megtervezése;
  • Kiállítások szervezése és azokon való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • MS Office termékek magabiztos használata.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva a pozíció megjelölésével!