MKM ÜVEG DESIGN STÚDIÓ Kft
Csatlakozz hozzánk

Kereskedelmi és marketing munkatárs

pozícióba!
Az MKM Üveg Design Stúdió Kft., síküveg megmunkálással és feldolgozással foglalkozó, 2010-ben alakult Budapesten és mára a magyar üvegipar meghatározó szereplőjévé vált.

Főbb feladatok, munkák:

  • üvegipari termékek értékesítése offline és online
  • új vevők felkutatása, vevői kör bővítése
  • partnerekkel, való folyamatos kapcsolattartás
  • weboldal – és  közösségi felületek kezelése,
  • kereskedelmi, marketing piaci stratégia és kampány kidolgozása és végrehajtása - piaci és vevői igények felmérése
  • hírlevelek készítése, együttműködve a vezetőséggel
  • ügyféllátogatás, irodai adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS Office haladó szintű ismerete (Word, PowerPoint, Excel, Outlook)
  • Social Media oldalak kezelése
  • Élő angol nyelvtudás írásban és szóban
  •  Legalább középfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló és precíz munkavégzésre való képesség és hajlandóság
  • Szorgalmas, kreatív, saját ötletei vannak
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • grafikus programok ismerete
  • értékesítés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos légkör
  • Jó munkakörülmények
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szabad hétvégék

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Jászberényi út 47.

A ˇ"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: MKM Üveg Design Stúdió Kft.