SUNFLEUR Kozmetikai Kft.
Nagy múltú, magyar, kozmetikumokat fejlesztő, gyártó, forgalmazó cég.

Főbb feladatok, munkák:

    Német nyelvterületekre irányuló értékesítés szervezése, bonyolítása és támogatása
    Piackutatás, vevői igénye feltárása, cég export értékesítésnek javításához
    Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a külföldi értékesítési terület partnereivel mind idehaza, mind külföldön
    Kereskedelmi igény összehangolása a gyártással és a logisztikával
    Egyéb kereskedelmi, adminisztrációs és marketing feladatok elvégzése
    Vezetői igény szerinti jelentések, statisztikák és kimutatások elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
    Legalább középfokú végzettség
    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
    B kategóriás gépjármű vezetői engedély (min. 2 éves gyakorlattal)
    Gyors, precíz, megbízható munkavégzés
    Rugalmas, motivált, nyitott, határozott személyiség
    Mobilizációs, utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Szakirányú felsőfokú végzettség
    Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
    Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Főállású munkaviszony
    Céges autó magánhasználatra is
    Céges telefon magánhasználatra is
    Versenyképes jövedelem
    Motivált és összeszokott csapat
    Munkavégzés helye: Budakeszi

    Kezdés időpontja: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

2092 Budakeszi, Kagyló utca 1.

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Várjuk fényképes önéletrajzodat, bérigény megjelöléssel!

Cégnév: SUNFLEUR Kozmetikai Kft.