Vállalatunk a maga piacán az ország egyik meghatározó gyártó és kereskedő vállalata. Több gyáregységgel is rendelkezünk országszerte. Jelenleg a marketing és az értékesítési csapat támogatására keressük Kereskedelmi- és marketing asszisztens munkatársunkat.

Feladatok:

  • Offline és online kampányok megvalósításának gyakorlati kivitelezése
  • Promóciós anyagok, ajánlatok tervezése, elkészítése, koordinálása
  • Marketing anyagok szerkesztése, negyedévente megjelenő katalógus megjelenésével kapcsolatos feladatok megszervezése
  • Sales csapattal, területi képviselőkkel való folyamatos együttműködés, munkájuk segítése
  • Szoros együttműködés a marketing csapattal, valamint a külsős partnerekkel, ügynökségekkel
  • Egyéb marketing, értékesítési és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Online és offline marketing gyakorlati ismeretek
  • Kiváló szövegírási, szövegszerkesztési készség

  • Megnyerő telefonos és személyes fellépés, kiváló kommunikációs képesség

  • Építőipari területen szerzett tapasztalat, műszaki véna előny

  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos szakmai karrier lehetőség
  • Családias hangulatú cégkultúra

Munkavégzés helye: Veszprém

Cégnév: Mihalek Vezetõi Tanácsadó Kft.