Nemzetközi, FMCG területen tevékenykedő partnerünk megbízásából keresünk

Főbb munkaköri tevékenységek

  • Portfolio management támogatása: részvétel az adott kategóriába tartozó termékválaszték kezelésében, módosítási javaslatok kidolgozásában a rendelkezésre álló információs rendszerek és költségtervek felhasználásval
  • Tényekre épülő márkaspecifikus tervek, programok, promóciók és egyéb kampányok kidolgozása
  • POS reklámanyagok fejlesztése
  • Adott kategória trendjeinek, fejlődésének és lehetőségeinek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Stratégiák, tervek és promóciók megvalósulásának és hatásainak követése, értékelése, szükség esetén módosítása
  • Folyamatos egyeztetés a társosztályokkal
  • Költségtervek készítése, költségkeretek nyomonkövetése
  • Napi szintű együttműködés a kereskedelmi Marketing osztály csatorna marketing vezetőivel

Főbb elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Alapszintű számítástechnikai ismereket (Word, Excel)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • B típusú vezetői engedély
  • FMCG Brand Management vagy kereskedelmi marketing vagy értékesítési tapasztalat – 4-7 év
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vevőközpontú szemléletmód
  • Priorizálási képesség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Pest megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.