Kihívásokkal teli, változatos munkát keresel? Ha lendületes és határozott személyiség vagy, valamint magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel, jelentkezz!

Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

Junior Üzletfejlesztési és Kommunikációs Manager

(Budapest XIII. kerület)

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

Az alábbiak lesznek a feladataid:

  • Új beszállítók felkutatása, értékelése, árajánlatok kérése és elemzése, portfólió összehasonlítás
  • A beszállítói üzleti tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • Döntés előkészítési folyamatokban való részvétel, beszállítói szerződések előkészítése
  • Üzleti utazások külföldön, a megfelelő beszállítók kiválasztása érdekében
  • Nemzetközi kiállításokon, konferenciákon való részvétel (Európában és Ázsiában)
  • Beszállítói üzleti marketing tevékenység támogatása
  • Vállalati prezentációk, termék PR cikkek összeállítása
  • Együttműködés a terület vezetőjével és a társosztályokkal

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

  • Angol nyelvtudásod magabiztos, szóban és írásban egyaránt
  • Felsőfokú végzettséggel, valamint hasonló területen szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalattal (projekt menedzsment fókusz) rendelkezel
  • Magabiztos fellépés, jó szervezőkészség, valamint felelősségteljes hozzáállás jellemez
  • Rendelkezel felhasználó szintű MS Office ismerettel (kiemelten Excel)

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelmet
  • Nemzetközi projekteket, valódi tapasztalatszerzési lehetőséget
  • Változatos munkakört, kihívásokkal teli komplex feladatokat
  • Hosszú távú perspektívát egy sikeres, piacvezető, magyar nagyvállalatnál
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzést
  • Átfogó betanulási rendszert, támogató csapatot és szakmai fejlődési lehetőséget
  • XIII. kerületi, könnyen megközelíthető központi irodát

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Kommunikáció és PR
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1139 Frangepán u. 55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Unix Autó Kft.