A BioTechUSA több mint 800 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Dinamikusan fejlődő cégünk folyamatosan bővülő, fiatalos eCommerce csapatába keressük lelkes és elkötelezett új munkatársunkat budapesti irodánkba az alábbi pozícióba

Csapatunk központi tagjaként az alábbi feladataid lesznek:

  • Nemzetközi és hazai kampányoldalak tervezése
  • Nemzetközi webshopjaink folyamatos tervezése
  • Kommunikációs felületeink frissítése
  • Belső adminisztrációs rendszereink és Employer Branding platformunk fejlesztése
  • UX architectünkkel való szoros együttműködés

Téged keresünk, ha:

  • Legalább két éves szakmai tapasztalattal rendelkezel UI területen
  • Aktív angol nyelvtudással (szóban és írásban egyaránt) és legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Precízen és lelkesen végzed a munkád
  • Nyitott vagy az újdonságokra, tanulni és fejlődni szeretnél
  • Kedves, pozitív személyiség vagy

Előny, ha rendelkezel:

  • Szakirányú végzettséggel
  • Figma, Marvel, Sketch és Bootstrap ismerettel
  • Szakmai tapasztalattal UX területen
  • Frontend ismerettel (CSS, HTML)

Mit kínálunk cserébe:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget egy fiatalos és lendületes csapatban
  • Szakmai kihívásokat, személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Részvételt külső-és belső képzéseken, tréningeken

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Hogyan jelentkezz hozzánk?

Küldd el magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled amiben megjelölöd nettó bérigényed, valamint csatold jelentkezésedhez portfóliódat!