Pozíció

Junior Trade Marketing Asszisztens

Feladatok

  • Aktív részvétel a trade marketing projektek, operatív feladatok kidolgozásában és megvalósításában;
  • Marketing igazgató munkájának támogatása;
  • Döntés előkészítésben való aktív részvétel;
  • Projekt management;
  • Akciók, promóciók lebonyolítása;
  • Rendezvények, események szervezése;
  • Hostess promóciók koordinálása;
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel és forgalmazóival;
  • Prezentációk elkészítése;
  • Különböző adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office programok);
  • Jó kommunikációs, és tárgyalókészség;
  • Terhelhető, optimista, motivált, eredményorientált személyiség;
  • Kiváló problémamegoldás, kreativitás;
  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Karrierépítési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem béren kívüli juttatási rendszerrel kiegészülve.

Előnyök

  • Pár hónap irodai környezetben szerzett tapasztalat;
  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye

  • Budapest XIII. kerület