K&H Biztosító Zrt.

junior termékmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

Főbb feladatok:
  • nem-életbiztosítási termékek fejlesztése, meglévő termékek rendszeres elemzése, szükség esetén módosítása során a termékmenedzserek munkájának támogatása
  • a nem-életbiztosítási piac és termékek folyamatos elemzése, standard és ad-hoc jellegű összefoglalók készítése
  • innovatív megoldások, új ügyfél igények és ügyfél szegmensek keresése, az ezekre vonatkozó fejlesztések, javaslatok kidolgozása
  • jogszabályi változások lekövetésében, a termékek jogszabályi előírásoknak való megfelelésének biztosításában való aktív részvétel
  • az értékesítési csatornákkal és az egyéb társterületekkel való folyamatos és hatékony kapcsolattartás
  • a marketing- és kommunikációs területek szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség és felsőfokú szakmai képesítés
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • biztosítási ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: K&H Biztosító Zrt.