Magyar, mérőeszközök és mérlegek kereskedelmével foglalkozó, több mint 10 éves múlttal rendelkező cég csapata bővítéséhez új munkatársat keres

Junior termékmenedzser

munkakörbe, főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással, Budapest 16 kerületi szaküzletébe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel.
  • Új üzleti lehetőségek, értékesítési csatornák keresése, a rád bízott termékek értékesítésének képviselete.
  • Kapcsolattartás német beszállítókkal.
  • A termékmenedzseri feladatok ellátásához kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása (ajánlatok, rendelések készítése ügyviteli rendszerben).
  • Együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel (szerviz, labor, marketing, IT, pénzügy).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete (napi szinten, akítvan kell használni),
  • MS Office (Excel, Word,) magabiztos használata,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Önálló, talpraesett, dinamikus, rugalmas személyiség,
  • Tanulásra, képzésre, fejlődésre való hajlandóság
  • Kommunikatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • Együttműködő, csapatban és önállóan is képes dolgozni,
  • Precíz, pontos lelkiismeretes munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi szemlélet,
  • Műszaki cikkek értékesítési területen szerzett ismeretek,
  • Német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kulturált munkakörnyezet,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Cafeteria,
  • Céges mobiltelefon,
  • Féléves és éves bónusz forgalmi célok elérésétől függően,
  • Munkavégzéshez céges autó biztosított.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1163 Budapest, Cziráki utca 32.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy szívesen lennél elkötelezett tagja egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzodat (.pdf formátumban) és motivációs leveledet, a fizetési igényed megjelölésével!

Cégnév: Precimer Kft.