Trenkwalder Kft.

Junior termék marketing munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Proaktív személyes és digitális kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfél-visszajelzések
  • Social média felületeken behúzó tartalmak készítése, ügyféladatbázis építése, ügyfélreakciók elemzése
  • Piacfigyelés (primer, szekunder piaci és ügyfélinformációk gyűjtése, dokumentálása)
  • Új szolgáltatási funkciók kitalálásában való részvétel
  • A termék piacra vitele során az ügyfélutak megtervezése, hatékonyság mérése, folyamatos karbantartása
  • Részvétel UX / UI követelmények elemzésében
  • Digitális marketing kampányok megtervezése (pl. Google, Facebook, LinkedIn vagy Email kampányok), eredményesség mérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdasági vagy marketing),
  • Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt elvárás
  • Kreatív, rugalmas, problémamegoldó, pozitív személyiség
  • Önállóság, megbízhatóság, lojalitás, pontosság, felelősségtudat és elkötelezettség

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag, szakmai fejlődés lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör, ahol a tanulás, a továbbképzés és a személyes fejlődés biztosított
  • Összetartó csapat
  • Nemzetközi projektekben és nemzetközi piacra szánt termék fejlesztésében történő részvétel
  • Színvonalas irodai munkakörülmények,home-office munkavégzés lehetősége (megállapodás alapján)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Cégnév: Trenkwalder Kft