PROSEC Kft.

Piacvezető, stabil háttérrel rendelkező, prémium szolgáltatásokat nyújtó budai távfelügyeleti és vagyonvédelmi vállalkozás sales és marketing csapatának bővítése céljából keres megbízható, munkájára igényes munkatársat az alábbi pozícióra:

Junior sales és marketing manager

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • Az értékesítési osztály munkájának teljes körű támogatása
  • Teljes körű marketing tevékenység
  • Részvétel a Prosec Kft. értékesítési és marketing stratégiájának kialakításában
  • Kapcsolattartás kiemelt partnerekkel, értékesítési tevékenység
  • Webmarketing teljes körű menedzsmentje
  • Weboldalak tartalom kezelése
  • Közösségi média csatornák kezelése, fejlesztése és felügyelete
  • Online marketing kampányok tervezése, lebonyolítása, eredményességének mérése
  • Szövegírási feladatok, landing és sales oldalak feltöltése tartalommal
  • Operatív részvétel kiadványok, reklámanyagok tervezésében, készítésében
  • Szervezés

ELVÁRÁSOK

  • Releváns online marketing tapasztalat
  • Erős értékesítési véna
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló szövegírási és logikai és szervező készség
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Nyitott, lelkes, őszinte személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • Szolgáltatási területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Grafikusi tapasztalat
  • Budai (XI.ker) lakcím

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil, megbízható cég
  • Változatos munka és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fix alapfizetés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

1112 Budapest, Sasadi út 163.

Jelentkezési határidő: 30 nap
Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Cégnév: PROSEC Kft.