Milyen feladatok várnak Rád?

  • Programmatic kampányok rendszer szintű előkészítése, a megrendelések folyamatának kezelése
  • Kampányok rendszeres menedzsmentje, optimalizálása
  • Szakmai vezetők támogatása a kampányjavaslatok összeállítása kapcsán
  • A digitális csapattal történő szoros együttműködés
  • Riportok és elemzések készítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Programmatic/digitális/PPC kampányokban szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Google Ads/Adserver/digitális média eszközök magabiztos ismerete
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Szakmai középfokú angol nyelvtudás
  • Strukturált, komplex, megoldásorientált gondolkodás, csapatjátékos hozzáállás
  • Képesség az önálló munkavégzésre, terhelhetőség, precizitás, proaktivitás

Mit nyújt a cég a pozícióért cserébe?

  • Tapasztalattól függő bérezés + Szép Kártya
  • Rugalmas munkaidő + home office lehetőség
  • Izgalmas projektek
  • Képzési és tanulási lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai anyagoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda