Hírnevével és örökségével a Ford Motor Company a világ egyik legnagyobb múltú és vezető autógyártója. Hazai leányvállalatunk nemcsak a Ford márka képviselője Magyarországon, hanem az üzleti funkciók központja is egyben Európa és világszerte Ford Business Services néven. Ezúttal a következő feladatkörre keressük leendő kollégánkat:

Junior Product Specialist

munkakörbe

a Pricing Analytics csapatunkba

Csatlakozz hozzánk, ha magadra ismersz az alábbiakban:

  • Általános érdeklődési körödbe tartoznak az autók – Top Gear,  Speed Zone és TotalCar követő vagy, van jogosítványod. Ha tanácsot kérnék tőled  autó vásárláshoz, el tudnád mondani mit és miért érdemes választanom.
  • A Pricing Analytics csapat a vállalat “szeme és füle” a piacon, ha egy versenytársunk kijön egy új modellel, a Junior Product Specialistek azok, akik bemutatják ezt study-k formájában az árazási csapatnak és a top managementnek – úgynevezett Model Launch Review-kat tartanak, versenytárs modell elemzés keretében
  • A központi Brand Team-ekkel és a fejlesztéssel együtt azon dolgoznak, mik kerüljenek alapfelszereltségbe, és ezzel hova pozícionáljuk magunkat a piacon, mi legyen a standard – ez erősen befolyásolja a márkáról alkotott véleményt a későbbiekben.
  • Az autóipar általános, átfogó ismerete szükséges – a kiadott feladat pontos, precíz, határidőre való elvégzése, mely leginkább az internetes versenytárs elemzést, az összefüggések megkeresését jelenti
  • Pályakezdő vagy, gyakornoki tapasztalattal, vagy 1-2 éves szakmai tapasztalatot már szereztél multinacionális környezetben
  • Folyékonyan beszéled az angol nyelvet, ha egyéb európai nyelvtudással is rendelkezel az előnyt jelent
  • Bármilyen területről szívesen várjuk jelentkezésed – gazdasági, marketing vagy műszaki management a preferált

Amit ajánlunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningek egy fiatal nemzetközi csapatban
  • Tágas iroda központi fekvéssel – otthonról is végezhető munkalehetőség, hybrid working modellben
  • Több mint 10 ezer kolléga támogatását végezzük Budapestről - Európai, közel-ketleti és dél-afrikai Ford leányvállalataink munkatársainak HR támogatása
  • Versenyképes kezdő fizetés változatos kafetéria elemekkel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Marketing
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Ford Közép- és Kelet-Európai Értékesítő Kft.