Drive Online Marketing Kft.

Junior PPC kampány manager

#stabil fizetés #szabad hétvége #játékszoba #fejlődési lehetőség #összetartó csapat

Főbb feladatok, munkák:

  • Google és Social PPC kampányok beállítása, optimalizálása és menedzselése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Marketing tanácsadás
  • Eredmények prezentálása
  • Kulcsszókutatás
  • Lehetőség SEO projektekben való részvételre

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Olyan munkatársat keresünk, akinek már van némi ügynökségi, vagy ügyféloldalon szerzett PPC kampányok menedzselésében szerzett tapasztalata
  • Lételeme a fejlődés
  • Stratégiai gondolkodásmóddal rendelkezik
  • Magabiztosan dolgozik Excelben és Power Pointban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jó pont, ha ismerősen mozogsz a Google Analytics-ben
  • Szuper, ha használtál már Google Tag Manager-t :)

Amit kínálunk:

  • Családias, jó hangulat és összetartó csapat. :) Jó érzés, hogy számíthatunk egymásra.
  • Nagy, 200 négyzetméteres óbudai iroda. Játszószobával. Nálunk van darts, és rengeteg társasjáték is. Munkaidőben sem félünk használni!
  • Megbecsülés
  • Folyamatos tanulás, fejlődési lehetőség
  • Komoly kihívást jelentő KKV-és multi ügyfelek
  • Közvetlen kapcsolat a Google dublini központjával
  • Google Béta tesztelési lehetőségek
  • Key Account management. Sok jófej ügyfelünk van, akik alig várják, hogy elhalmozd jobbnál-jobb marketingötletekkel
  • Tapasztalatnak megfelelő, reális és korrekt bérezés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Nálunk nem kell manuálisan riportokat gyártanod – Supermetrics adatkapcsolat
  • Home Office és irodába járás hibrid megoldásban

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

1034 Budapest, Bécsi út 165.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat!
Cégnév: Drive Online Marketing Kft.