Cordia Management Kft.

Junior piacelemző

Feladatok:

  • piackutatási, elemzési feladatok ellátása, a piacelemzés támogatása
  • a bejövő információk rendszerezése, rögzítése
  • adattáblák naprakészen tartása
  • piaci adatok gyűjtése, internetes keresés, telefonos megkeresések
  • kapcsolattartás, napi szinten a megkérdezéseket végző kollégákkal, eredményeik összesítése
  • rendszeres és ad hoc elemzések előkészítése
  • lakáspiac folyamatos monitorozása

Elvárások:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • Office alkalmazások, elsősorban Excel magas szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság, csapatszellem, önálló munkavégzés
  • felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő)
  • angol nyelv ismerete

Előny:

  • adatfelvételben és elemzésben szerzett gyakorlat
  • telefonos piackutatásban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Cordia Management Kft.