Médiaügynökségünk új csapattagot keres, aki kihozza a maximumot olyan izgalmas márkák online kampányaiból, mint például a Kinder, a Nutella, a Tic Tac, az Aperol vagy a Rauch.
De ne ijedj meg, nem kell, hogy régi motoros légy a digitális szakmában, lesz bőven akitől tanulni tudsz majd. Hozd a lelkesedésed, a többiben segítünk.

Nálunk feladataid lesznek:

  • Online kampányok tervezése, a használt digitális média megoldások projektmenedzsmentje
  • A digitális kampányok stratégiai tervezésében való részvétel
  • Az ügyfelekkel és az online kiadókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Online médiavásárlás
  • Kampányoptimalizáció, az eredmények felügyelete és folyamatos javítása
  • A kampányok teljesülésének értékelése, riportálása, illetve a kampányokhoz tartozó ad-hoc riportok menedzsmentje

Téged keresünk hogyha:

  • 1-2 éves online médiavásárlási / médiatervezési tapasztalattal rendelkezel
  • Van affinitásod a digitális megoldásokra, megvan benned a belső motiváció és ambíció hogy ezen a területen fejlődj
  • Felsőfokú végzettséged van, és minimum középfokon beszélsz angolul
  • Pontos vagy és precíz, az adminisztratív feladatok elvégzésekor is
  • Terhelhető vagy, kiveszed a részed a csapatra háruló feladatokból
  • Önállóan tudod kezelni a párhuzamosan futó feladataidat

Előnynek számít:

  • PPC rendszerek ismerete (főként Facebook és Google Ads)
  • Adszerver ismeret (pl. Gemius DirectEffect)

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Szakmai fejlődési- és nyelvtanulási lehetőség
  • Inspiráló közeg, fiatalos csapat ahol örömmel osztjuk meg a tudásunk Veled
  • Nemzetközi ügynökségi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest