Szereztél már néhány éves tapasztalatot médiatervezésben és szeretnéd tudásod a következő szintre emelni?
Motivál, ha sokszínű ügyfélportfólión, lendületes csapatban dolgozhatsz?
Akkor csatlakozz az ország legtöbb díjat nyert média ügynökségéhez, az OMD Hungary Kft-hez!

A FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Ügyfeleink média kampányaihoz megrendelések készítése és kiküldése a különböző csatornáknak – Excelben és speciális szoftverekben egyaránt
  • Kapcsolattartás média cégekkel
  • A reklámkampányok követése: Te leszel az, aki figyeli eredményességüket és szükség esetén finomhangolja azokat
  • Taktikai média tervezés és ügyfélkapcsolattartás
  • A kampány lezárását követően utóértékelés és a kampány pénzügyi adminisztrációja
  • Versenytárs- és egyéb elemzések, jelentések készítése
  • Account Manager munkájának támogatása, döntés előkészítés.

TÉGED VÁRUNK, HA:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalatot szereztél médiaügynökségi, hirdetői vagy média oldalon
  • Plusz pont, ha érdekel a digitális média világa, vagy közelebbről ismered már ezeket a felületeket (AdServing, PPC rendszerek)
  • Magabiztosan és szíves használod az angolt írásban és szóban egyaránt – ezt nem csupán megszokásból írtuk ide, lesz rá lehetőséged :)
  • Kiváló kommunikációs készségednek köszönhetően bárkivel megtalálod a közös hangot
  • Az Excel táblákban végzett rendszeres munka számodra sima ügy és a képletekkel is jó barátok vagytok
  • Igényes vagy arra, hogy az általad készített anyagok precízek és átláthatók legyenek.

AMIT NYÚJTUNK SZÁMODRA:

  • Kiváló fejlődési lehetőséget a média területén, átfogó és naprakész tréningsorozatokkal, digitális és offline területen egyaránt
  • Sokszínű juttatási csomagot: a fizetésen túl cafeteria, mobiltelefon, céges sportolási lehetőség
  • Nyitott és segítőkész csapat vár, közös programokkal
  • Kreativitást támogató, innovatív légkört.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnél szakértőktől tanulni és szakértővé válni, várjuk önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.