Érdekel a média világa? Szeretnéd tervezői tapasztalatod új helyen kamatoztatni? Számít, hogy megbízható csapattal dolgozz együtt? Csatlakozz Magyarország piacvezető média- és kommunikációs ügynökségéhez Junior Médiatervezőként! A felvett munkatársra hosszútávon számítunk.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Folyamatos, precíz riporting
  • Ügyfelekkel, médiatulajdonosokkal és társügynökségekkel való kapcsolattartás
  • Ajánlatok kidolgozásában és értékelésében való részvétel
  • Összetett adminisztratív folyamatok vezetése
  • Idővel kampányok tervezése, követése és utóértékelése

Téged keresünk, ha igaz rád:

  • 1-2 év médiatervezői tapasztalattal rendelkezel (vagy pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni)
  • Magabiztosan kezeled az MS Excel és MS PowerPoint programokat
  • Precízen, önállóan, felelősségteljesen tudod elvégezni a rád bízott munkát
  • Hozzáállásod ügyfélközpontú, proaktív
  • Nyitott, gyorsan tanuló személyiségnek tartod magad
  • Legalább középfokú szinten kommunikálsz angolul

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörülmények, jól megközelíthető budapesti iroda
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1123 Budapest Alkotás utca 53/B. III.

Ha úgy érzed, neked való a feladat, várjuk önéletrajzod a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.