Szeretnél a médiakampányok vásárlásán túl kampányokat tervezni? Szívesen dolgoznál egy elismert FMCG brand médiakampányain? Nem riaszt el, ha egyetlen napon belül a monoton feladatok és az újszerű, innovatív megoldások keresése egymást váltogatják? Csatlakozz hozzánk!

Feladataid lesznek:

  • Ügyfeleink számára offline médiakampányok tervezése és megvalósítása, riportok készítése
  • Kapcsolattartás Ügyfelekkel és Partnerekkel, valamint a társosztályokkal

Az ideális jelentkező vagy, ha igaz Rád:

  • 1-2 éves tapasztalatot szereztél médiavásárlási területen (ügynökség vagy médiatulajdonos)
  • az Excelt és Power Point-ot magas szinten ismered és használod
  • a médiapiaci szoftvereket felhasználói szinten ismered (AdexSpot, Arianna, TGI, stb.)
  • kiemelkedő kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel bírsz
  • proaktív, precíz és rugalmas vagy
  • társalgási szintű angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt megfelelő
  • szeretsz és tudsz csapatban dolgozni

Előnynek számít:

  • jártasság ügyfélkapcsolattartásban

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • szakmai fejlődési és nyelvtanulási lehetőség
  • jó hangulat, fiatalos csapat, menő irodai környezet
  • nemzetközi ügynökségi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest