Junior Médiatervező és- vásárló, kampánymenedzser

Ha reklám, hirdetés területen folytatnád karriered, már ismered a területet, de gyorsabb fejlődésre, nagy kampányokra, felelős munkakörre vágysz, és szívesen csatlakoznál egy lendületes és akadályokat nem ismerő csapathoz, itt a helyed!

Feladatok:

  • Szenior médiatervező munkatársak mindennapi munkájának támogatása
  • Részvétel média-stratégiák kidolgozásában, és médiatervek összeállításában
  • Médiatulajdonosokkal való egyeztetések
  • Együttműködés a kreatív divízió tagjaival
  • Médiakampányok lemenedzselése, nyomon-követése, mert rajtad múlik majd, hogy a megtervezett médiastratégia és médiaterv milyen hatékonyan valósul meg, így mind a kreatív csapat tagjaival, mind a média kapcsolattartóival folyamatos összhangban, őket koordinálva kell fellépned
  • Részvétel a médiakampányok eredményeit, hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák és dokumentációk késztésében

Elvárások:

  • Minimum 1 év médiatervező és/ vagy médiavásárló / kampánymenedzser munkakörben szerzett tapasztalat, (ügynökségi tapasztalat előnyt jelent)
  • Erős statisztikai és elemző affinitás
  • Precizitás, gyors gondolkodás
  • Rugalmas munkavégzési stílus, szeresd a pörgést és a minden napi kihívásokat
  • Kreativitás, pro-aktivitás, talpraesett személyiség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
  • Csapatszellem
  • Nem ismersz lehetetlent
  • Nyitott, tanulni és fejlődni akaró személyiség

Amivel továbbá rendelkezned kell:

  • Gazdasági vagy kommunikációs területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Excel és PowerPoint)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: NEW LAND MEDIA KFT.