Partnerünk komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most az alábbi munkakörbe új munkatársat:

    JUNIOR MÉDIATERVEZŐ ÉS -VÁSÁRLÓ

    Fő feladat: A kreatív csapat tagjaival és a média kapcsolattartóival folyamatos összhangban, s őket koordinálva a megtervezett médiastratégia és médiaterv hatékony lebonyolítása.

Milyen feladatok várnak?

  • Részvétel média-stratégiák kidolgozásában, és médiatervek összeállításában
  • Médiatulajdonosokkal való egyeztetés
  • Együttműködés a kreatív divízió tagjaival
  • Médiakampányok lemenedzselése, nyomon-követése
  • Részvétel a médiakampányok eredményeit, hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák és dokumentációk készítésében

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat médiaügynökségnél, asszisztensi, tervezői munkakörben
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági vagy kommunikációs területen)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office (alapos Excel ismeret), PowerPoint

Milyen személyiséget keresünk?

  • Legyen erős statisztikai és elemző affinitásod.
  • Legyél precíz, kreatív, talpraesett
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségekkel rendelkezz
  • Szeresd a pörgést és a minden napi kihívásokat
  • Legyél nyitott, tanulni és fejlődni akaró személyiség

Mit ajánl a cég?

    Alapbér + BKV bérlet + 13. havi fizetés + cafetéria + laptop és telefon magánhasználatra is

    Munkavégzés helye: Budapest
    Munkaidő: 9.00 – 18.00

    Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu