A Mediafield Outdoor Médiaügynökség fiatalos debreceni csapatába új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior Media Planner

A Mediafield Outdoor közterületi reklámkampányok tervezésére és teljes körű lebonyolítására specializálódott médiaügynökség.

Feladatok:

  • Ajánlatok összeállításában és kampányok előkészítésében való aktív részvétel (nem grafikai tervezés a feladat)
  • Alvállalkozó partnerekkel való kapcsolattartás (médiacégek, gyártók, futárok, stb.)
  • Kimutatások, elemzések, adatbázisok készítése

  • Napi szintű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • MS Excel magas szintű ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Felsőfokú végzettség
  • Kitartás, precizitás és megbízhatóság
  • Marketing / reklám iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkaidő
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és családias munkahelyi légkör
  • Irodai munkavégzés
  • Fix havi, versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Debrecen, Párizsi Udvar

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4026 Debrecen, Péterfia utca 13-19. 101.

Ha a fenti ajánlatunk elnyerte tetszésed, kérjük, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod és motivációs leveled a fizetési igényed megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.

Cégnév: TM Company Kft.