www.btechoranagyker.hu

Junior Marketing munkatárs

    Dinamikusan fejlődő, kereskedelemmel foglalkozó vállalatunk munkatársat keres azonnali kezdési lehetőséggel budapesti irodánkba marketing munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

  • Éves marketing terv kidolgozásában való részvétel
  • Marketing kampány megtervezése és kivitelezése
  • Akciók tervezése, lebonyolítása, eredményesség mérése
  • Online és offline marketing tevékenység szervezése és harmonizálása
  • Weboldal, social media napi szintű funkcionális és tartalmi fejlesztése
  • Új marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 év marketing területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • MS office ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Vezetői gyakorlat
  • Brand építésben szerzett tapasztalat
  • Online marketing

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, részvétel egy fejlődő csapat sikereiben
  • Kreatív munkakör, összetett feladatok
  • Változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • Kiemelkedő munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk.