OTP Bankcsoport ingatlanközvetítéssel foglalkozó gazdasági társasága
munkatársat keres
Budapesten lévő központi irodájába.

    Az OTP Ingatlanpont Kft. Magyarország egyik legnagyobb és dinamikusan bővülő ingatlanközvetítő hálózata. Az OTP Csoport kínálta lehetőségeknek köszönhetően elkötelezetten hiszünk a minőségi szolgáltatások fejlesztésében. Célunk, hogy a bankcsoporti háttér kiaknázásával komplex szolgáltatásokat tudjunk kínálni jelenlegi és jövőbeli ügyfeleinknek. A dinamikusan növekvő OTP Ingatlan-pont most újabb munkatársat keres junior marketing munkatárs pozícióra.

Feladatok:

  • Az ingatlanközvetítő hálózathoz kapcsolódó marketing tevékenységek ellátása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, gyártókkal
  • Együttműködés a média és reklám ügynökségekkel
  • Arculati kézikönyv készítése, betartatása, karbantartása
  • A közvetítő hálózat arculati megjelenésének koordinálása
  • Hírlevelek készítése, küldése
  • Saját weboldal karbantartása
  • Kampánytervezésben és megvalósításban történő folyamatos aktív részvétel
  • Kapcsolattartás ingatlan portálokkal
  • Social medián történő megjelenések kezelése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • erős, felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 1-2 év releváns tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
  • önálló munkavégzés és kreativitás

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés
  • piacképes fizetés, egyéb juttatások
  • kellemes munkahelyi légkör
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest V. kerület

Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Kérjük, önéletrajzodban jelöld meg bérigényedet is!