Feladatok:

  • Online marketing feladatok ellátása, azon belül social media és Google Ads kampányok menedzselése, hírlevelek írása, kiküldése, kiküldési lista karbantartása,
  • Facebook és Instagram oldalak kezelése, tartalmak készítése, publikációja és moderálása
  • Egyszerűbb videós anyagok és egyén médiatartalmak gyártatása
  • Saját weboldal tartalmainak kezelése, írása és frissítése

  • Saját kiadványok és merchandise termékek készítése és gyártatása (pl. prospektusok, szóróanyagok, dossziék, névjegykártyák)

  • Rendezvényszervezési feladatok, azon belül kifejezetten agrárkiállításokon részvétel, vevőtalálkozók, gépbemutatók szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú marketing szakirányon szerzett diploma
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Proaktív munkavégzés, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Agrár területen szerzett végzettség, tapasztalat, referencia

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelt bérezés (tapasztalattól függően)
  • Munkavégzéshez laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos képzés, szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Szolnok déli része
  • Munkaidő: irodai munkarendben, megállapodás szerint
  • Rész vagy teljes idős foglalkoztatás, megállapodás szerint
  • Határozatlan idejű alkalmazotti munkaszerződés

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda