Partnercégünk számára új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Junior marketing munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Online platformok kezelése (WordPress), Social Media felületek karbantartása
  • Rendezvényszervezésben való részvétel
  • Kreatív feladatok tervezésében, kivitelezésében és lekövetésében való részvétel
  • Marketing kampányok kialakításában, tervezésében történő részvétel
  • Nemzetközi riportok elkészítése, analizálása,
  • Adminisztratív teendők ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú, főiskolai/egyetemi végzettség
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Heti fixen 30 óra vállalása - részmunkaidő
  • Online marketing/kommunikáció területen szerzett tapasztalat, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Jó elemző készség, holisztikus személet
  • Önálló, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Munkavégzés helye:

Budapest