Junior marketing menedzser

kollégát keres a Ringier Axel Springer Magyarország Kiadó

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • Az éves marketing tervben meghatározott marketing aktivitások/ megjelenések tervezése, teljeskörű lebonyolítása, utókövetése
  • Projektek, rendezvények, nyeremény-játékok teljeskörű menedzselése
    az ötlet kidolgozásától a befejezésig
  • Kreatív anyagok (print, online, TV, rádió) gyártatásának megszervezése, árajánlatok bekérése, foglalása, anyagok áramoltatása, leadás a megfelelő csatornákon
  • Saját,  TV, rádió és outdoor kampányok foglalása
  • TV, rádió spot gyártatások
  • Új ötletek, koncepciók, akciók kidolgozásában való részvétel
  • Prezentációs anyagok kidolgozása
  • Egyéb akciókhoz kapcsolódó ötletelésben való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a társrészlegekkel
  • A kampányok lebonyolításakor felmerülő adminisztrációs tevékenységek (megrendelés, szerződéskötés, számláztatás) precíz elvégzése

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú (marketing/kommunikáció) végzettség
  • min. 3 éves marketing területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs- és íráskészség
  • kreatív, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • önálló, de egyben csapatjátékos attitűd
  • offline és online /kiemelten social média/ platformok ismerete
  • Min. középfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel, PP)

Előnyt jelent:

  • Print/online média területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon történő részvétel
  • Céges mobil, laptop
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Home office lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: RAS Magyarország Kft.