Herbal Life s.r.o.

A Natural Swiss 2006 óta foglalkozik gyógynövényes méregtelenítő és egészségmegőrző programokkal, továbbá étrend-kiegészítőkkel, immár 7 országban. Küldetésünk természetes táplálékkiegészítőkkel és módszerekkel segíteni az embereknek megőrizni egészségüket, amely érdekében újabb és újabb termékeket és márkákat vezetünk be a piacra.

Termékeink több márka alatt futnak: NaturalSwiss, DrNatura-Supergreens, Dr. Fachet és valamennyit lelkiismeretesen, kézi erővel, a legszigorúbb előírások betartásával állítjuk elő, kifejezetten erre a célra épült feldolgozó üzemekben. A termékek minden nap frissen kerülnek előállításra, fogyasztóink a gyártás után néhány héten belül hozzá is jutnak a csomagolt termékekhez.

A teljes termékportfóliónk magyarországi, és európai kampányainak menedzselésére keresünk most új munkatársat:

JUNIOR MARKETING MANAGER

Ez egy nagyon összetett munkakör, legfontosabb feladat web- és közösségi oldalaink látogatottságának fejlesztése különböző kampányok révén.

Ebben a munkakörben az a legnagyobb kihívás, hogy nehéz piacon dolgozunk, itt minden eredményért keményen meg kell dolgozni, továbbá a sikerért napi szinten kell újat tanulni, ehhez pedig a szakma nemzetközi élvonalát követni.

A szépsége viszont az, hogy ha szakmailag ambíciózus és igényes, akkor nemzetközi színvonalon tanulhat meg és művelhet egy olyan szakmát, ahol kiélheti kreativitását, önálló lehet (mert az elért eredmények számítanak), és ahol minden napra jut valamilyen sikerélmény, továbbá idővel vezetővé is kinőheti magát.

Feladatok

  • Kampányok teljes körű menedzselése megadott kampányterv alapján
  • Közösségi média csatornák kezelése, fejlesztése és felügyelete
  • Hírlevelek, termékszövegek, hirdetés-szövegek, cikkek írása
  • Fordítások készíttetése és felügyelete
  • Honlapok karbantartása és felügyelete
  • Kapcsolattartás ügynökségekkel, alvállalkozókkal
  • Rendszeres riportok és kimutatások készítése, adminisztratív feladatok
  • Részvétel a marketingterv és akciótervek kialakításában és megvalósításában
  • Részvétel a tartalom-stratégia kialakításában és megvalósításában

Elvárások

Az ideális jelölt rendkívül könnyen, gyorsan tanul, mert sok mindent kell és lehet is megtanulnia, képes rendszerben gondolkodni, másrészről tudja, hogy most a befektetés évei következnek, ahol sokat kell dolgozni, de sokat is lehet tanulni.

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (munkanyelv szinten)
  • Német vagy francia vagy olasz, vagy cseh vagy szlovák vagy lengyel nyelv ismerete előnyt jelent
  • Táplálékkiegészítők vagy egészségvédő termékek marketingjében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Grafikai szoftverek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt nemzetközi elvárásoknak kell megfelelnie, ugyanúgy szenvedélye a természetes egészségmegőrzés, mint nekünk, cserébe hosszútávú biztos szakmai karriert (előrelépési lehetőséget), családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és rugalmas munkavégzést (távmunka) ajánlunk.

  • Versenyképes fizetés
  • Home office kötött időben
  • Stabil, megbízható cég (mi nem állunk le, amikor mások...)
  • Komoly szakmai és nemzetközi fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
  • Szakmai mentor
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne nálunk dolgozni?
  2. Mi az erőssége az online marketingen belül?
  3. Hova szeretne fejlődni?
  4. Dolgozott-e már távmunkában, és miért lenne jó az ön számára?
  5. Mi az, ami igazán motiválja?

Pályázatát (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „junior marketing manager”-ként megjelölve.

Cégnév: Herbal Life s.r.o.