Magyarország vezető Orvosi Szaklap Kiadója és Orvosi Kommunikációs Ügynöksége bővíti csapatát és új kollégákat keres az alábbi pozícióba:

JUNIOR MARKETING MANAGER (on-line és off-line marketing)

Feladatok:

  • Az adott terápiás területért felelős senior manager munkájának szakmai támogatása
  • Szerződések és ajánlatok előkészítése és menedzselése
  • Szerzői felkérések intézése, érkeztetése és dokumentálása
  • Hirdetési állományok bekérése és érkeztetése
  • Tárgyalási időpontok szervezése és egyeztetése
  • Kapcsolattartás nyomdai és posta partnerekkel
  • Kiadványok előállításának teljeskörű menedzselése és szervezése
  • Online weboldal frissítése + havi hírlevél szervezése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év marketing koordinátori vagy manager pozícióban szerzett tapasztalat
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, PowerPoint, O365)
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló szervező készség
  • Önálló, felelősségteljes és precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Releváns felsőfokú végzettség (marketing-, PR manager, kommunikáció)
  • Lapkiadónál végzett hasonló munkakör (asszisztens, manager)
  • Orvosi kommunikációban vagy kommunikációs ügynökségnél szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal
  • IT ismeretek

Amit kínál a cég:

  • Szakterületén piacvezető, stabil hátterű vállalat, szakmai tudásbázis (25 év sikeres működés, 67 orvos szakmai weboldal üzemeltetése, 20 szakmai folyóirat kiadása)
  • Magas minőségű termékek és szolgáltatások
  • Összetett és változatos feladatok
  • Szakmai fejlődés és tanulás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy nagy múltú és biztos hátterű cégnél képzelik el a szakmai karrierjüket és nyitottak új ismeretek elsajátítására és alkalmazására.

Fényképes önéletrajzokat és a motivációs levelet a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Jelige: Junior menedzser

Cégnév: Next-Time Kft.