KITE Zrt. pályázatot hirdet

Junior marketing elemző

munkakör betöltésére Nádudvaron található Marketing Igazgatóságára

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Leendő kollégánk feladatai:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
  • szakmai alapok elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
  • marketing célú elemzések, kimutatások, statisztikák készítése.

Számunkra az ideális jelölt:

  • pénzügyi, kereskedelmi vagy marketing területen szerzett felsőfokú gazdasági végzettséget, diplomamunkáját marketinghez kapcsolódó témakörben készítette,
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal,
  • jól kommunikál és hatékonyan tud együttműködni leendő kollégáival,
  • analitikus és komplex gondolkodású,
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi munkáját.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • bejárás támogatás,
  • béren kívüli juttatások (Szép-kártya és egészségbiztosítás),
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KITE Zrt.