Oktatási, képzési és ifjúsági pályázatokat kezelő szervezetként több ezer fiatal hazai és külföldi mobilitását támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Amennyiben az oktatás vagy az ifjúsági terület nemzetköziesítésében munkájával tevékenyen is szívesen részt vállalna, várjuk jelentkezését.

    A Tempus Közalapítvány munkatársat keres azonnali kezdéssel junior kommunikációs munkatárs munkakörbe, határozatlan idejű munkaviszonyra.

    Az új munkatárs fő feladata a Tempus Közalapítvány kommunikációjának támogatása a következő területeken:
    • Erasmus+ programhoz – azon belül is a köznevelési és ifjúsági célcsoporthoz kapcsolódó - pályázati programok népszerűsítése,
    • oktatási-képzési együttműködési programok eredményeinek terjesztése és kommunikációs feladatok ellátása,

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • részvétel a Közalapítvány közoktatási célcsoportját érintő kommunikációs kampányok kidolgozásában és végrehajtásában
  • hírek, cikkek, tájékoztató anyagok írása különböző stílusokban
  • adatgyűjtések, háttéranyagok készítése
  • tartalomkészítés közösségi média felületekre, honlapra
  • a honlap szerkesztéséhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • közösségi oldalak kezelése
  • szakmai rendezvények, műhelyek, képzések szervezése
  • előadások tartása
  • kapcsolattartás és kapcsolatépítés partner intézményekkel
  • ad hoc kommunikációs feladatok

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • biztos angol nyelvtudással rendelkezik (szóban és írásban is)
  • jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő készsége
  • kiváló az íráskészsége
  • gyakorlatias hozzáállású
  • kreatív
  • önálló
  • érdeklődő és elkötelezett az Európai Unió értékei iránt

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • projektmunkában és/vagy marketing területen szerzett tapasztalat
  • az oktatás-képzés vagy ifjúságügy szereplőivel (pl. tanárok, diákok, intézményvezetők) való kommunikációban szerzett tapasztalat

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2019. április 4-ig.