Ha érdekel a marketing világa és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni csatlakozz hozzánk!
Cégünk Európa egyik piacvezető prémium márkákat forgalmazó kiskereskedelmi hálózata az Office Shoes pályázatot hirdet
    pozícióba.
    A munkakör kihívásokkal teli és változatos feladatokat
    kínál az új belépőnek.

FELADATOK:

  • In-store- és kültéri reklámanyagok tervezése, kivitelezésének lebonyolítása
  • Plakátok, kreatív anyagok tervezése
  • Kirakati látványtervek készítése
  • Online felületre grafikák készítése
  • Kapcsolattartás a nyomdákkal és ügynökségekkel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal és a külföldi központokkal

Amit szükséges:

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség
  • Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programok alapos ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kreativitás
  • Képesség és hajlandóság a csapatmunkára és felelősségvállalásra
  • Nagy munka- és stressztűrő képesség
  • Vidám, nyitott személyiség

Ami előny:

  • tapasztalat a nyomdai előkészítésben
  • dekoros tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, küldd el portfóliód és önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.