Petőfi Ügynökség Nonprofit Zrt.

A Petőfi Kulturális Ügynökség Nonprofit Zrt.

Jelenleg

Junior grafikus, tördelőszerkesztő

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kiadványok, magazinok, print és online PR- és marketing vizuális és tipográfiai tervezésében segítségnyújtás,
  • Részvétel a Társaság valamennyi PR- és marketing print anyagának-kiadványának és online felületének munkáiban,
  • A PR- és marketing anyagok és kiadványok megjelenéséhez tartozó kreatív és operatív feladatok, ill. az ezen feladatokhoz tartozó háttérmunka szakszerű és precíz elvégzése.
  • A szenior grafikus, tördelőszerkesztő munkájának segítése.

Elvárások:

  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Tördelési, tipográfiai, tervezőgrafikai és nyomdai alapismeretek,
  • Webes alapismeretek,
  • Adobe programok (Indesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat) magas színtű ismerete,
  • Megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Proaktív személyiség, szorgalmas, pontos, precíz munkavégzés,
  • Kreatív látásmód,
  • Önálló munkavégzés, iránymutatások és meglévő layoutok alapján.

Előny:

  • Betűk iránti rajongás, "betűközpontú" tervezés,
  • Kortárs betűtervezők munkájának naprakész ismerete,
  • Heti- vagy havilapnál, illetve könyvkiadónál szerzett tapasztalat,
  • Ügynökségnél szerzett tervezőgrafikai tapasztalat,
  • Angol középfokú aktív nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Szakmai kihívás,
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Fiatalos csapat,
  • Modern irodai környezet.

A munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület, Kopaszi-gát

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Ha szívesen dolgozna egy biztos hátterű, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor szíveskedjen elküldeni fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Petőfi Irodalmi Ügynökség Nonprofit Kft.