Bankunk, a Magyar Cetelem Bank,
jókedvű és lendületes csapatába várja a jelentkezésedet

    pozícióba.

    Dolgozz multinacionális, modern és harmónikus környezetben, a város szívében, a Nyugati téren.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

    • Szereped lesz a hitelkártya és személyi kölcsön értékesítési kampányok előkészítésében és lebonyolításban,
    • a kampányokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatokban és az eredmények kiértékelésében.
    • Ezen kívül számítunk rád a kampányok optimalizálásában,
    • az ügyfélszegmensek és kommunikációs csatornák hatékonyságának mérésében.
    • Fontos szereped lesz a rendszeres riportok, statisztikák készítésében, valamint
    • az üzleti döntésekhez szükséges eseti kimutatások és elemzések elkészítésében is.

    • felsőfokú végzettségedet gazdasági és/vagy informatikai szakirányon szerezted,
    • nem ijedsz meg, ha angolul kell megszólalnod,
    • magabiztosan kezeled az MS Office programokat,
    • szeretsz adatbázisokat kezelni,
    • a gyors és logikus gondolkodásmód számodra természetes,
    • vannak statisztikai ismereteid.

Ezen felül előnyt jelent, ha:

    • használtál már SAS Enterprise Guide-ot, vagy más statisztikai programokat,
    • ismered az SQL-t vagy egyéb programozási nyelveket.

Csatlakozz hozzánk, mert:

    • egy fiatal, jó hangulatú csapat tagja lehetsz,
    • szakmai tudásodat folyamatosan fejlesztheted,
    • versenyképes jövedelem vár,
    • mi hosszú távon számítunk Rád.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1062 Teréz körút 55-57..

Amennyiben úgy érzed, Téged keresünk, küldd el szakmai önéletrajzodat.