HP-Medical Kft.

Junior content specialist

Cégünk, a HP-Medical Kft. Magyarország legnagyobb magán hajbeültetéssel foglalkozó klinikája. A piacon egyedüliként kizárólag angol és francia páciensek kezelésére specializálódtunk.

Folyamatosan bővülő, sikeres magyarországi csapatunk erősítéséhez munkatársat keresünk Junior content specialist személyében.

Kiváló munkakörnyezet, magas fizetés, családias légkör, hosszútávú megbecsülés. Teljes betanítást vállalunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Tartalomírás honlapjainkra magyar nyelven
  • Egyéb tartalmak megrendelése, fordíttatása német, francia, olasz nyelvre
  • Angol nyelvű tartalmak fordítása magyar nyelvre
  • Tartalmak feltöltése HTML/WordPress honlapjainkra
  • Tartalmak témáinak kitalálása, stratégia kialakítása a csapattal közösen
  • Hírlevelek írása, kiküldése
  • Social Media felületek kezelése
  • Kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kreativitás, jó fogalmazási készség
  • Magabiztos helyesírás
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó munkabíró képesség
  • Csapatmunka
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német, francia vagy olasz nyelvtudás
  • Online marketing tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat
  • Kiváló fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 3.

A jelentkezéshez küldje el:
  1. fényképes önéletrajzát,
  2. egy 400 szavas cikket a következő témában: Hajturizmus - miért érdemes Budapestre utazni a kezelésre?
Cégnév: HP-Medical Kft.