Ha bírod, hogy ez a szakma pörgős, változatos megoldandó feladatokat nyújt, akkor csatlakozz hozzánk

Junior Content Manager

-ként!

Téged keresünk, ha igaz Rád, hogy

  • rendelkezel Social Media Management tapasztalattal
  • tudsz content calendart építeni a pillérektől a konkrét posztokig
  • magabiztos az angol nyelvtudásod (írásban és szóban is!), és jól tudsz fordítani
  • jó íráskészséggel rendelkezel
  • ismered a különböző social management platformokat
  • érted az organikus és fizetett social mechanizmusokat, a különböző platformok analitikáját, tudod, mi működik, mi nem

Feladataid közé fog tartozni:

  • ügyfeleink Facebook kommunikációjának tervezése és napi szintű koordinálása, ellenőrzése, trollok megszelídítése és minimális customer service
  • social kampányok stratégiai tervezése, koordinálása, monitorozása
  • KPI-ok megértése és azok teljesítése
  • termékleírások, promóciós anyagok, plakátok, üzletmatricák és magazinmegjelenések fordítása, és ezek összeegyeztetése
  • folyamatos ügyfélkapcsolat és ügyfélprezentáció angol nyelven
  • riportolás, versenytársak monitorozása
  • hírlevelek alapfokú szerkesztése
  • részvétel a tartalmak, alkalmazások előállításában, együttműködés a kreatívokkal
  • közösségi média trendek nyomon követése
  • weboldal szövegek ellenőrzése

Jó itt dolgozni, mert:

  • mi vagyunk az ország legjobb médiaügynöksége (Recma, M+)
  • változatos feladatkört kapsz
  • támogatjuk a fejlődésedet
  • nyitottak vagyunk az innovációra, az új ötletekre, és biztosítjuk az ehhez szükséges modern munkakörnyezetet
  • egy lendületes csapat tagja lehetsz
  • kutya- és bringabarát munkahely vagyunk
  • hosszú a juttatások listája, ezért erről majd szóban mesélünk :)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, ne habozz, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Wavemaker Hungary Kft.