HomeoNatura Kft.
Csatlakozz hozzánk

Junior brand manager

pozícióba!
Kia Charlotta németországi vegán és minősített natúrkozmetikum márka magyarországi csapata egy fiatalos, dinamikusan fejlődő családi vállalkozás.

Főbb feladatok, munkák:

  • az általad kezelt márka éves brand és trade marketing aktivitásának, stratégiájának megtervezése és megvalósítása
  • az éves brand és trade marketing budget felhasználásának kontrollja
  • kapcsolattartás, napi kommunikáció a külföldi partnerrel, márkatulajdonossal
  • napi szintű kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • értékesítési és marketing riportok, elszámolások elkészítése (külföldi partnerek részére is)
  • ügynökségekkel, szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • új projekt feladatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú marketing szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • kreatív, dinamikus személyiség vagy, aki nem csak szereti, de meg is birkózik a kihívásokkal
  • brand management területen szereztél legalább 2 év tapasztalatot
  • feladataidat önállóan is meg tudod oldani, de nem okoz gondot csapatban dolgozni
  • erős üzleti fókusszal és analitikus készséggel rendelkezel
  • szívesen dolgoznál a XII. kerületben
  • ha felsőfokú szinten kommunikálsz angolul

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelven is erősséged az üzleti kommunikáció
  • tanultál online marketinget és ezt használni is tudod
  • Budapesten laksz

Amit kínálunk:

  • széles felelősségi kör
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkavégzési lehetőség
  • csapatunk megbecsült és fontos tagja leszel
  • munkaeszközök (laptop, mobiltelefon)
  • konferenciákon való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Tartsay Vilmos utca 19.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát magyar nyelven!

Cégnév: HomeoNatura Kft.