A kiemelkedő minőségű étrend-kiegészítők gyártásával foglalkozó BioCo Magyarország Kft. új munkatársat keres dinamikusan bővülő, innovatív és fiatalos csapatába. Ha szeretnél egy kreatív, új területeket és piacokat felderítő csapat építő tagjává válni, jelentkezz hozzánk!

    Marketing csapatunkba új tagot keresünk. Talán pont Te leszel az? Stabil hátterű cégünk kihívásoktól nem mentes sokrétű piaci tevékenységének előmozdításában vállalhatsz szerepet. Elismert szakemberek vezetése mellett saját ötleteidet is kipróbálhatod és megvalósíthatod, és részt vehetsz a marketing stratégia kialakításában is.

A FELADATOK, AMIK RÁD VÁRNAK:

  • A cég saját márkáinak kommunikációs menedzselése, brand stratégia megvalósítása
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Online és offline felületek tartalommenedzsmentje, tartalomfejlesztése, webáruház kommunikációs menedzselése
  • Közösségi média tartalommenedzsmentje, közösségépítés
  • Termékeinkhez kapcsolódó kommunikációs anyagok írása
  • Termékeinkhez kapcsolódó online tevékenységek mérése és elemzése
  • Felhasználók szokásainak elemzése termékcsoportonként
  • A termékhez kapcsolódó fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • A hazai versenytársak kommunikációjának monitorozása, valamint külföldi minták gyűjtése és elemzése
  • Kommunikációs automatizmusok kialakítása és használata, napi menedzselése

AMILYENNEK KÉPZELÜNK:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezel (vagy már nagyon közel jársz a megszerzéséhez)
  • Rendkívül jó az íráskészséged, tökéletesen tisztában vagy a különböző kommunikációs platformok stílusával, lehetőségeivel
  • Akkor is zseniálisan írsz, ha számos (jog)szabály mentén teheted csak ezt
  • Képes vagy a „nagy egészet” is látni, miközben a gyakorlati megvalósítással foglalkozol
  • Önállóan is szívesen és gyorsan tanulsz, ismersz meg új területeket, rendszereket, nyitott vagy a világra.
  • Szívesen használod a közösségi platformokat, imádod a különböző képszerkesztő és kreatív appokat, fantasztikus tartalmat gyártasz bármiről IS.
  • Képben vagy a Google Ads, Facebook Business rendszerekkel kapcsolatban
  • Egy telefonnal a kezedben is bármikor megváltod a világot (ha van rajta gyors net)
  • Van gyakorlatod online tartalomszerkesztésben, ismered a wordpress-t, és gyorsan belejössz hasonló rendszerek használatába
  • Szívesen használsz marketing automatizmusokat, elemző eszközöket, és alakítasz ki személyre szabott kommunikációs megoldásokat

Előnyök:

  • Kép- és videószerkesztési, kiadványszerkesztési gyakorlat (Photoshop, Illustrator, Indesign, Premiere Pro, After Effects)
  • FMCG vagy gyógyszeripari területen szerzett kommunikációs tapasztalat
  • Integrált kommunikációs projektekben szerzett munkatapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Változatos munka egy dinamikus, jó hangulatú csapatban
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Innovatív szemlélet
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség, igény esetén szakmai mentorálás
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég
  • Versenyképes juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Lőrinci, 3021 Árpád utca 92.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.