MKB Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Banki ügyfelek számára elérhető változatos, saját előállítású és forgalmazott befektetési termék választék termékgazdai feladatainak ellátása.
  • Befektetési termékek termékfejlesztéshez és értékesítéséhez kapcsolódó folyamatok menedzsmentje.
  • Az értékesítői hálózat számára oktatási anyagok készítése, hatékony szakmai támogatása a célkitűzések elérése érdekében.
  • Közreműködés a célok kijelölésében, az értékesítési eredmények visszamérésében és elemzésében, akciók meghatározásában
  • A Bank befektetési szolgáltatásához kapcsolódó külsős partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Befektetési termékekkel kapcsolatban szerzett termékmenedzseri, termék- vagy értékesítés támogatói tapasztalat
  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Magas fokú precizitás
  • Elemzési és prezentációs képesség
  • Megbízható, önálló munkavégzés, felelősség és feladattudat
  • Csapatmunkában együttműködési képesség
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területei:

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MKB Bank Zrt.