IT termékmenedzser 25 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával és biztonságtechnikával foglalkozó vállalat vagyunk. Az egyéni erősségekre fókuszálunk. Nálunk lehetőséged van a szakmai és a személyes fejlődésre is.

Jövőbeni munkatársunk nyitott a fejlődésre, tud önállóan dolgozni, igényes a keze közül kiadott munkára. Csapatunknak kellemes munkakörnyezetet és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk. Az itt dolgozókat megbecsüljük, az elért eredményeket elismerjük.

IT termékmenedzser

Feladatok

  • Gyártókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • A gyártó által megszervezett oktatásokon való részvétel,
  • A gyártók weboldaláról való információ gyűjtés a termékekről,
  • Árlisták bekérése, árak aktualizálása
  • Figyeli a piaci trendeket, igényeket.
  • Piacfelmérés (konkurencia, vásárlói piackutatás)
  • Rendelési javaslatok készítése, leadása
  • Termékek tesztelése
  • Termékleírásokat készít, szükség esetén fordítja azokat.
  • Értékesítők segítése a supportban, árajánlat bekérésben, árajánlat kiadásban.
  • Az általunk forgalmazott termékek feltöltése webáruházunkba.

Elvárások

  • középfokú angol nyelvtudás
  • érettségi
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • önálló, gyors munkavégzés
  • problémamegoldó képesség, szervezőkészség, rugalmasság
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • terhelhetőség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes, biztos jövedelem
  • Kedves kollégák, dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiegészítő juttatások
  • Telefon
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Megfelelő szerszámok, teszt készülékek biztosítása
  • Főállású munkavégzés
  • Előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Amennyiben magadra ismertél a fentiekben, ne habozz! Várjuk az önéletrajzodat a "jelentkezem az állásra" gombrakattintással és a betölteni kívánt pozíció megjelölésével!