Az Invitech, Magyarország vezető vállalati (B2B) integrált telekommunikációs szolgáltatója, egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Munkatársat keresünk budaörsi székhelyünkre, IT Szolgáltatások Termékmenedzser pozícióba.

Főbb feladatok
  • Termék életciklus menedzsment: szolgáltatás tartalmak és jellemzők, az érintett szolgáltatások fejlesztése a piaci igények, illetve aktivitások tükrében;
  • Termékfejlesztési projektek vezetése, koordinálása;
  • Piaci trendek és technológiák ismerete, piaci információk gyűjtése;
  • Érintett termékvonalakhoz G2M stratégia készítése, nyomon követése;
  • Üzleti terv feltételezéseinek ellenőrzése, az értékesítési számok alakulásának követése mellett;
  • Versenyképes termékstratégia és vízió megalkotása;
  • Kapcsolattartás a technológiai cégekkel és hatékony szállítói ökoszisztéma kezelés.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági és/ vagy műszaki);
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (szóban és írásban);
  • Telekommunikációs/ IT iparágban és/ vagy adatközpont és felhő megoldások fejlesztésében, bevezetésében, piacra vitelében szerzett 2-5 éves tapasztalat;
  • Hazai adatközpont és felhő szolgáltatások, ajánlatok ismerete;
  • Kiváló és ellenőrizhető eredmények az érintett szolgáltatások bevezetésében és piacra vitelében – eredményorientált hozzáállás;
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód a külső és belső ügyfelek tekintetében egyaránt.
Mit kínálunk?
  • Izgalmas és felelősségteljes projektek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Szakmailag elismert munkatársak;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Kiemelkedő juttatási csomag.
Állás adatai
Cég: Invitech Megoldások Zrt.
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: IT/ Termékmenedzsment/ Szolgáltatásmenedzsment
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben

Jelentkezni a megpályázom gombra kattintva lehet.
Referenciaszám:
198500725