Budapesti, IX. (Lurdy-ház mellett) kerületi könyvkiadó partnerünk megbízásából keresünk diákokat a következő pozícióba:

Irodai kisegítő és rendezvényszervező

Feladatok:

- Rendezvények szervezése, lebonyolítása,
- Könyvek, adatok rögzítése Excelbe

- Szkennelés
- Könyvek csomagolása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 30-40 óra vállalása hétköznapokon 9.00 és 18.00 között
- Betöltött 18. életév
- Jó kommunikációs készség, talpraesett, megbízható

Amit partnerünk kínál:
- Barátságos légkör
- Nyitott, pörgős, közvetlen csapat
- Betekintés a könyv készítésébe

Referenciaszám:
REF: 859
Kapcsolattartó:
Sárosi Georgina