Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk, és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

ICT Termékmenedzser

A következő feladatok várnak:

  • a vállalat szolgáltatás- és termékfejlesztéseinek előkészítésében való részvétel: piacelemzés, ötletek kidolgozása, termékkoncepció készítése,
  • projektek, fejlesztések megvalósításának szakmai támogatása: üzleti modell, termékfejlesztési ütemterv készítése, termékfejlesztés koordinációja a vállalaton belül,
  • termék-életciklus menedzsment a vonatkozó IT-, és telekommunikációs termékek és szolgáltatások kapcsán,
  • termékhez tartozó - árazási stratégiának megfelelő - termékár meghatározása,
  • termék- és szolgáltatásfejlesztéshez kapcsolódó stratégiai anyagok, szakmai jelentések, elemzések és más munkaanyagok összeállítása,

Csatlakozz hozzánk, ha

  • felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • informatikai vagy telekommunikációs szektorban termék- és szolgáltatásfejlesztés/ termékmenedzsment/üzletfejlesztés/szegmensmenedzsment/projekt menedzsment területen szerzett szakmai tapasztalatod van,
  • magabiztosan használod az MS Office szoftvereket és egyéb csoportmunka támogató esetleg BSS/OSS rendszereket,
  • úgy érzed, agilis vagy, jó szervezőkészség, az új megoldások iránti nyitottság, kezdeményezőkészség, valamint
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség jellemez.

Előnyt jelent Számodra:

  • IT / Telekommunikációs piaci ismeret
  • ICT szolgáltatások felépítésének műszaki szintű ismerete,
  • könnyen megérteted magad nem csak a menedzserekkel de a mérnökökkel is.

Ha minket választasz:

  • a home office lehetősége vár,
  • nálunk folyamatosan tanulhatsz, szakmailag fejlődhetsz és előre léphetsz,
  • izgalmas feladatokban, projektekben vehetsz részt,
  • egy családbarát minősítésű munkahelyre érkezel
  • hosszú távon stabil munkahely vár.

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Cégnév: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.