Visual Promotion (VP MARKETING & PROMOTION KFT.)

Szépségápolási műszaki termékek és konyhai kisberendezések vásárláshelyi promócióját MediaMarkt, Euronics, Auchan áruházakban közel 10. éve bonyolítjuk le.

Idén decemberben szeretnénk csapatunkat bővíteni, a további gördülékeny és sikeres feladataink, céljaink eléréséhez.

Hirdetés szövege:

    • Remington és Russell Hobbs termékek promótálása
    • Termékajánlás, értékesítés
    • Vásárlók segítése
    • Merchandising feladatok, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Tréningen / termékoktatáson való részvétel
    • Talpraesett megjelenés
    • Megbízhatóság
    • Kíváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • nettó 1.100 forintos órabér
    • jutalék (pénzbeni)
    • motivációs verseny (ajándék Remington vagy Russell Hobbs termék)
    • támogató háttér
    • értékesítési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot várunk telefonszám és munkavégzésre alkalmas helyszín feltüntetésével e-mailben.