Hétvégi munkát keresel? Szeretnél egy világcég csapatához tartozni? Nem okoz gondot, hogy kommunikálj másokkal? Akkor jelentkezz!

Hétvégi promóter diákmunka

Feladatok

  • Whirlpool műszaki termékek promótálása, bemutatása
  • Vevők tájékoztatása az adott termékekről
  • Heti riportok készítése a promótált termékekről

Elvárások

  • 18 éves kortól
  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség

Előnyök

  • Felsőfokú képzésben résztvevő tanuló
  • Kereskedelemben, értékesítési területen szerzett munkatapasztalat (lehetőleg műszaki területen)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Útiköltség térítés
  • Negyedéves bónusz megszerzésének lehetősége
  • 6 hónap után béremelés (+100 Ft/óra)
  • Előrelépési lehetőség, tréningek
  • Fizetett oktatás
  • Fizetett ebédszünet
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Rugalmas, az iskolai elfoglaltságokhoz igazodó beosztás

KEZDÉS

  • Interjú után akár azonnal!

MUNKAIDŐ

  • Péntek: 14:00-19:00 Szombat,Vasárnap: 10:00-18:00 - Havi 3-4 hétvége vállalásával

MUNKA IDŐTARTAMA

  • Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

  • 1529-1629 Ft/óra

Cégnév: MADS WORK Kft.