MADS állás

Feladatok
  • Whirlpool műszaki termékek promótálása megadott paraméterek alapján, nagy műszaki áruházláncok boltjaiban.
  • Heti riportok készítése a promótált termékekről

Cég bemutatása
  • A megbízó cég a TECHPROMOTION Kft. (www.techpromotion.hu), a Whirlpool Magyarország partnere.

Feltétel
  • 17 éves kortól
  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség

Előny
  • Felsőfokú képzésben résztvevő tanuló
  • 1+ év kereskedelemben, értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Munkaidő
Péntek: 14:00-19:00 Szombat,Vasárnap: 10:00-18:00

Munka időtartama
Hosszú távú

Bruttó bér
1300 Ft/óra

Munkavégzés helye
1173 Pesti út (Media Markt)

Megjegyzes

Amit ajánlunk:

  • Az alap díjon túl nagy összegű negyedéves prémium megszerzésének lehetősége
  • előrelépési lehetőség
  • Fizetett ebédszünet
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Rugalmas, az iskolai elfoglaltságokhoz igazodó beosztás

Projekt menedzser
Dombi Olivia
Email: dombi.olivia@mads.hu
Telefon: +36 (20) 259 3841

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Promóter_Pesti út